Archiwa dla Luty, 2018
Lut

W dniu 4 lutego 2018 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze
członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowicach.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Witkowice grała marsze witając przybyłych gości.

Na rozpoczęcie Orkiestra zagrała HYMN STRAŻAKÓW-RYCERZE FLORIANA.

W dalszej część zebrani przystąpiono do przedstawienia sprawozdań z poszczególnych obszarów jednostki w 2017 roku. Zostało udzielone absolutorium dla Zarządu.

Po tej części głos zabrali zaproszeni goście, jak również odbyły się dyskusje
na tematy dotyczące naszej jednostki
.

Zebranie zakończyło się wyprowadzeniem sztandaru,
po czym Prezes dh Artur Suski
zaprosił wszystkich na pyszny poczęstunek.

Na zakończenie Orkiestra pod batutą Kapelmistrza Romana Marczyńskiego
zagrała Koncert dla wszystkich druhów
i sympatyków biorących udział w spotkaniu.

Lut

W niedzielę 28 stycznia 2018 roku Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Witkowicach
zagrała, zgodnie z coroczną tradycją, Koncert kolęd, pastorałek
i piosenek świątecznych w nietuzinkowych aranżacjach
pod batutą mgr Romana Marczyńskiego.

Orkiestra wykonała m. in. Last Christmas, Rudolf,
Gore Gwiazda Jezusowi i Jingle Bell’s.

Zapewniła również oprawę muzyczną
Mszy Świętej o godzinie 15:00.

Foto: Kamilla Frysztacka !!!