Archiwa dla Luty, 2018
Lut

W dniu 4 lutego 2018 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze
członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowicach.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Witkowice grała marsze witając przybyłych gości.

Na rozpoczęcie Orkiestra zagrała HYMN STRAŻAKÓW-RYCERZE FLORIANA.

W dalszej część zebrani przystąpiono do przedstawienia sprawozdań z poszczególnych obszarów jednostki w 2017 roku. Zostało udzielone absolutorium dla Zarządu.

Po tej części głos zabrali zaproszeni goście, jak również odbyły się dyskusje
na tematy dotyczące naszej jednostki
.

Zebranie zakończyło się wyprowadzeniem sztandaru,
po czym Prezes dh Artur Suski
zaprosił wszystkich na pyszny poczęstunek.

Na zakończenie Orkiestra pod batutą Kapelmistrza Romana Marczyńskiego
zagrała Koncert dla wszystkich druhów
i sympatyków biorących udział w spotkaniu.

Lut

W niedzielę 28 stycznia 2018 roku Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Witkowicach
zagrała, zgodnie z coroczną tradycją, Koncert kolęd, pastorałek
i piosenek świątecznych w nietuzinkowych aranżacjach
pod batutą mgr Romana Marczyńskiego.

Orkiestra wykonała m. in. Last Christmas, Rudolf,
Gore Gwiazda Jezusowi i Jingle Bell’s.

Zapewniła również oprawę muzyczną
Mszy Świętej o godzinie 15:00.

Foto: Kamilla Frysztacka !!!

• Informacja o pomocy otrzymanej w ramach EFRROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu rozwój kapitału społecznego obszaru LGD Dolina Soły oraz podniesienie wiedzy mieszkańców w tym w szczególności w zakresie ochrony środowiska, przeciwdziałania zmianom klimatu i innowacji poprzez przeprowadzenie cyklu szkoleń współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji
    w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
    z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w ramach podejmowania działalności gospodarczej

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020