Lut

W dniu 4 lutego 2018 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze
członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowicach.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Witkowice grała marsze witając przybyłych gości.

Na rozpoczęcie Orkiestra zagrała HYMN STRAŻAKÓW-RYCERZE FLORIANA.

W dalszej część zebrani przystąpiono do przedstawienia sprawozdań z poszczególnych obszarów jednostki w 2017 roku. Zostało udzielone absolutorium dla Zarządu.

Po tej części głos zabrali zaproszeni goście, jak również odbyły się dyskusje
na tematy dotyczące naszej jednostki
.

Zebranie zakończyło się wyprowadzeniem sztandaru,
po czym Prezes dh Artur Suski
zaprosił wszystkich na pyszny poczęstunek.

Na zakończenie Orkiestra pod batutą Kapelmistrza Romana Marczyńskiego
zagrała Koncert dla wszystkich druhów
i sympatyków biorących udział w spotkaniu.