14
Lip

W niedzielę 14 lipca 2019 roku w Nowej Wsi
odbył się Festiwal Orkiestr Dętych.

 |

 |

W festiwalu udział wzięły orkiestry: Nowej Wsi, Witkowic, Bulowic, Osieka i Radzionkowa. Festiwal rozpoczął się o godzinie 11:30 przemarszami poszczególnych Orkiestr.

 |

Następnie muzycy zagrali wspólnie Marsz Europa, po czym rozpoczęły się koncerty sceniczne, gdzie nasza Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Witkowice zaprezentowała bardzo trudny, rozbudowany repertuar składający się z utworów rozrywkowych, klasycznych 
potwierdzając tym samym swój bardzo wysoki poziom muzyczny.

 |

Zapraszamy do obejrzenia filmów poniżej:

Dzisiejszy prawie cały koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Witkowic. Ponad 30 minut dobrej muzyki. Słychać ciężka pracę wykonywaną na próbach. Świetnie brzmi, dobrze się tego słucha! Brawo!!

Opublikowany przez Dariusz Gawęda Niedziela, 14 lipca 2019

Opublikowany przez Info Kęty Niedziela, 14 lipca 2019

Dodaj odpowiedź

 • Szukaj:
 • Informacja o pomocy otrzymanej w ramach EFRROW

  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

  Zdjęcie użytkownika Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowicach i Orkiestra Dęta OSP Witkowice.

  Operacja mająca na celu rozwój kapitału społecznego obszaru LGD Dolina Soły oraz podniesienie wiedzy mieszkańców w tym w szczególności w zakresie ochrony środowiska, przeciwdziałania zmianom klimatu i innowacji poprzez przeprowadzenie cyklu szkoleń współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji
  w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”
  z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w ramach podejmowania działalności gospodarczej

   

  Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

   

  Przewidywane wyniki operacji: Ochotnicza Straż Pożarna Witkowice w ramach umowy o przyznaniu pomocy Nr 00272-6935-UM0610608/17  otrzymała środki finansowe na  realizację – przeprowadzenie 22 szkoleń z zakresu ochrony środowiska, przeciwdziałania zmianom klimatu i innowacji – łącznie przeszkolonych zostanie 330 osób – mieszkańców obszaru LGD Dolina Soły

 • Statystyki

  Liczba Wyświetleń: 24158
 • PARTNERZY OSP:

  -GMINA KĘTY

  -CATERING PERFEKT

  -BUKIECIARNIA